Tayland’daki kreş saldırısında hayatta kalan tek çocuk, arkadaşlarının uyuduğunu sanmış

Dikkat! bu haber “Diken” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Üç yaşındaki Emmy her gün gittiği kreşte en yakın arkadaşının yanında öğle uykusundayken elinde silah ve bıçak olan bir adam içeri girdi ve tüm arkadaşlarını öldürdü.

Emmy, Tayland’ın kuzeyinde Nong Bua Lamphu’daki kreşe 6 Ekim’de düzenlenen, ülkeyi ve dünyayı sarsan saldırıda hayatta kalan tek çocuk olarak kayıtlara geçti.

Fotoğraf: BBC / aile

O gün hava kötü olduğu için normalde 90 çocuğun gittiği kreşte 24 kişiydiler. Eski bir polis memuru Panya Kamrab’ın (34) saldırısında Emmy dışındaki 23 çocuk ve kreş çalışanı, öğretmenlerin aralarında olduğu 34 ……

Devamını okumak için: https://www.diken.com.tr/taylanddaki-kres-saldirisinda-hayatta-kalan-tek-cocuk-arkadaslarinin-uyudugunu-sanmis/

Kaynak :
https://www.diken.com.tr/taylanddaki-kres-saldirisinda-hayatta-kalan-tek-cocuk-arkadaslarinin-uyudugunu-sanmis/

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir