TOKİ arsa satışı hangi illerde yapılacak? 2022 TOKİ arsa fiyatları ne kadar, kaç TL?

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

TOKİ arsa satışı yoğun olarak araştırılıyor. Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOKİ sosyal konut projesi hakkında açıklamalarda bulunacak. Milyonlarca vatandaşın heyecanla beklediği duyuru saat 14:00’den itibaren olacak. TOKİ 2022 arsa fiyatları ne kadar, kaç TL? TOKİ arsa satışı hangi illerde yapılacak? İşte vatandaşlar tarafından merak edilen detaylar haberimizde.
TOKİ ARSA SATIŞI HANGİ İLLERDE YAPILACAK?
Arsalar Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Uşak, Van ve Zonguldak illerinde yer alıyor.
……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12348173/toki-arsa-satisi-hangi-illerde-yapilacak-2022-toki-arsa-fiyatlari-ne-kadar-kac-tl

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12348173/toki-arsa-satisi-hangi-illerde-yapilacak-2022-toki-arsa-fiyatlari-ne-kadar-kac-tl

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir