Türkiye Kart nedir, hangi illerde geçerli olacak? Türkiye Kart çıktı mı, ne zaman çıkacak?

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Türkiye’nin bütün şehirlerinde geçerli olacak Türkiye Kart uygulamasına geçiliyor. Yaşlılar da bu kartla Türkiye’nin her yerinde toplu taşıma ile sorunsuz yolculuk yapabilecek. Peki, Türkiye Kart nedir, hangi illerde geçerli olacak? Türkiye Kart çıktı mı, ne zaman çıkacak? İşte konuyla ilgili merak edilenler.
TÜRKİYE KART NEDİR, HANGİ İLLERDE GEÇERLİ OLACAK?
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Yunus Emre Ayözen, herkes için hareketlilik uygulamasına yönelik yazılım çalışmalarına başladıklarını belirterek, farklı şehirlerde de kullanılabilecek Türkiye Kart projesinin yaygınlaştırılacağını söyledi.
TÜRKİYE KART ÇIKTI MI, NE ZAMAN ÇIKACAK?
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Yunus Emre Ayözen, herkes için ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12341120/turkiye-kart-nedir-hangi-illerde-gecerli-olacak-turkiye-kart-cikti-mi-ne-zaman-cikacak

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12341120/turkiye-kart-nedir-hangi-illerde-gecerli-olacak-turkiye-kart-cikti-mi-ne-zaman-cikacak

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir