Ümit Özdağ'ın kayınbiraderi Adnan Oktar soruşturmasında gözaltına alındı

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın kayınbiraderi Ali Sadun Engin, Adnan Oktar örgütüne yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alındı. 4 yıldır aranan Engin’in Yunanistan’a kaçmaya çalışırken yakalandığı belirtiliyor. Jandarma ekiplerince Çanakkale’de yakalanan Engin, İstanbul’a getirildi.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre, Ali Sadun Engin’in, Temmuz 2018’de Adnan Oktar silahlı suç örgütüne düzenlenen operasyon sırasında örgüt evinden kaçtığı öne sürülmüştü. Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın kayınbiraderi olduğu ortaya çıkan Engin, 4 yıldır örgüt soruşturması kapsamında firari şüpheli olarak aranıyordu.

Ali Sadun Engin, 5 Ekim akşamı saat 20.10’da Çanakkale merkez ilçesi Güzelyalı Köyü mevkiinde merkez ilçe Erenköy Jandarma Karakolu Komutanlığı görevlilerince yakalandı. Yunanistan’a kaçmayı planladığı öne sürülen Engin, jandarma görevlilerince gözaltına alındı.

Çanakkale’den İstanbul’a getirilen Engin, İstanbul Emniyetinde Mali ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/umit-ozdagin-kayinbiraderi-adnan-oktar-sorusturmasinda-gozaltina-alindi-haber-420157

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/umit-ozdagin-kayinbiraderi-adnan-oktar-sorusturmasinda-gozaltina-alindi-haber-420157

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir