"Yüzyılda yapılacak işleri yirmi yıla sığdırdık"

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı  Murat Kurum, ‘2023’e Doğru Şehir Buluşmaları’ programları çerçevesinde Sivas’ta katıldığı programların ardından Sivas’ın Koyulhisar ilçesine geçerek Aydınlar köyünde TOKİ tarafından inşa edilen Örnek Tarım köy projesinin açılış törenine katıldı. Bakan Kurum,  “100 yılda yapılacak işleri 20 yıla sığdırmışız ve tüm bu alanlarda 45 milyar yatırım yapmışız. Bu yatırımların 13 milyarı da bizim Bakanlığımız bünyesinde yapılan yatırımlar ve Allah’ın izniyle inşallah bu yatırımları yapmaya devam edeceğiz… Bize diyorlar ki; ‘önümüzde seçim var, seçimle ilgili bir kaygınız var mı?’ Bizim seçimlerle ilgili hiçbir kaygımız olmadı. Allah’ın izniyle de bundan sonra olmayacak. Hizmet etmeye ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12337547/yuzyilda-yapilacak-isleri-yirmi-yila-sigdirdik

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12337547/yuzyilda-yapilacak-isleri-yirmi-yila-sigdirdik

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir