Sahil Güvenlik Komutanlığı 150 uzman erbaş alım ilanı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yayımlanan ilana göre 150 uzman erbaş alınacağı duyuruldu. Son başvuru tarihi 20 Ekim 2022.
SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞINA UZMAN ERBAŞ ALIM İLANIBaşvurular, 10-20 Ekim 2022 tarihleri arasında https://www.turkiye.gov.tr/sahil-guvenlik-komutanligi-is-başvurusu internet adresi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır. Başvuru ile ilgili detayların yer aldığı bilgilendirme kılavuzuna, www.sg.gov.tr internet adresinden ulaşılabilecektir.
BAŞVURU KOŞULLARI1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olmak.
2. En az lise mezunu olmak.
3. 2022 yılının Ocak ayının ilk günü itibariyle 27 yaşını bitirmemiş olmak
(01 Ocak 1995 ve daha sonra doğmuş olanlar başvurabilir).
4. Sözleşmeli erbaş ve erlerden; başvuru tarihleri içerisinde en az üç (3) yıl görev yapmış ve müteakip sözleşme süreleri içinde olanlar için 2022 yılının Ocak ayının ilk günü itibariyle 29 yaşını ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12351318/sahil-guvenlik-komutanligi-150-uzman-erbas-alim-ilani

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12351318/sahil-guvenlik-komutanligi-150-uzman-erbas-alim-ilani

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir