Soylu, kendisine soru soran muhabirin çenesini okşadı: "Canım benim"

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

İçişleri Bakanı  Süleyman Soylu’nun, kendisine soru soran FOX TV muhabirinin çenesini okşayarak “canım benim” dediği görüldü.
FOX TV ana haberinde ekranlara yansıyan görüntüde muhabir, Bakan Soylu’ya mikrofon uzatarak,  “Yabancılarla ilgili İstanbul’da yeni bir binada tüm dairelerde yabancılar kayıtlı çıktı” sorusunu sordu.
Bakan Soylu ise muhabirin çenesini okşayarak ‘canım benim’ dedi, soruya yanıt vermeden uzaklaştı….

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12351465/soylu-kendisine-soru-soran-muhabirin-cenesini-oksadi-canim-benim

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12351465/soylu-kendisine-soru-soran-muhabirin-cenesini-oksadi-canim-benim

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir