Antalya'da suç örgütü operasyonu: 16 tutuklama

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince çıkar amaçlı silahlı suç örgütü kurdukları iddiasıyla gözaltına alınan 44 şüpheliden 12’si emniyetteki işlemlerin ardından salıverildi.
Adliyeye sevk edilen 32 zanlıdan 1’i savcılık sorgusu sonrası serbest bırakıldı. Nöbetçi sulh ceza hakimliğine çıkarılan zanlılardan 16’sı tutuklandı, 6’sına ev hapsi cezası verildi, 9’u adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Polis ekiplerince 9 ilde eş zamanlı düzenlenen operasyonda, “silahlı suç örgütü kurma”, “nitelikli yağma”, “gasp”, “yaralama”, “tefecilik”, “göçmen kaçakçılığı” ve “kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” gibi suçlara karıştıkları belirlenen 44 kişi gözaltına alınmıştı.
Şüphelilerin ev ve iş ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12344187/antalyada-suc-orgutu-operasyonu-16-tutuklama

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12344187/antalyada-suc-orgutu-operasyonu-16-tutuklama

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir