Cemal Enginyurt'tan dikkat çeken başörtüsü çıkışı! Erdoğan çözmüştür

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

DP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başörtüsü yasa teklifinin ardından anayasa çağrısı yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslendi.
“Sayın Erdoğan, başörtü çözüldü diyorsan çözülmüştür.” diyen Cemal Enginyurt, “Sen esas konuya gel. Şekere, süte, yumurtaya, tereyağı ve en önemlisi motorine 1 haftada 5. kez zam geldi.” dedi.
Demokrat Partili Cemal Enginyurt, sosyal medya platformu Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenip ‘esas soruna’ dikkat çekti.
Cemal Enginyurt’un paylaşımı şöyle:
“Sayın Erdoğan, başörtü çözüldü diyorsan çözülmüştür. Sen esas konuya gel. Şekere, süte, yumurtaya, tereyağı ve en önemlisi motorine 1 haftada 5. kez zam geldi. Zamlar zulme dönüştü. Eve et girmez, çocuklar mama bulamaz oldu. Biz çözeriz mi demiştin? Çözdün! Millet çözüldü.”…

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12350744/cemal-enginyurttan-dikkat-ceken-basortusu-cikisi-erdogan-cozmustur

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12350744/cemal-enginyurttan-dikkat-ceken-basortusu-cikisi-erdogan-cozmustur

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir