Hüseyin Çelik'ten AKP'ye 'altılı masa' tepkisi: Bir yere varamazsınız

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak turuncugundem.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
TuruncuGündem gazete veya bir ajans değildir!

AK Parti’nin kurucu kadrosundan, eski MEB ve Kültür Bakanı Prof. Dr. Hüseyin Çelik, dün akşam TV5 canlı yayınında gazetecilerin sorularını cevapladı. AK Partili Hüseyin Çelik çarpıcı değerlendirme ve eleştirilerde bulundu.
AK Partili Hüseyin Çelik, altılı masaya yönelik tepkileri de eleştirdi. Çelik, “Sizin karşınızda olan herkese vatan haini, ajan, dış güçlerin maşası derseniz bir yere varamazsınız. Bu altılı masayı dış güçler kurdu diyorlar. Ben bu dış güçler lafını artık çok sıradan buluyorum.” dedi.
AK Parti’nin siyasi tavrı ve üslubuna tepki gösteren Hüseyin Çelik’in söz konusu açıklaması şöyle:
“İnançları, hayatlarını tanzim etme biçimleri, sahip oldukları değerler itibariyle Ali Babacan da Ahmet Davutoğlu da Temel Karamollaoğlu da hatta Meral Akşener de Gültekin Uysal da Sayın Tayyip Erdoğan’a AK Parti’ye yakındır. ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12363877/huseyin-celikten-akpye-altili-masa-tepkisi-bir-yere-varamazsiniz

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12363877/huseyin-celikten-akpye-altili-masa-tepkisi-bir-yere-varamazsiniz

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir