“Motorola One Fusion” Google Play Console’da Çıktı

Çin merkezli teknoloji devi Lenovo’nun sahibi olduğu Motorola, bu ayın başlarında modelin harika bir tasarım ve şaşırtıcı fiyat etiketi ile ortaya çıkmasıyla One Fusion Plus ‘ı piyasaya sürdü. Şirket ayrıca piyasa için One Fusion‘ı hazırlarken başka bir sürpriz daha ortaya çıkaracak. Motorola One Fusion, Google Play Console’de ortaya çıktı. Model, Google Play Console Cihaz Kataloğu ve Android Enterprise Önerilen Kataloğu’nda yer aldı. 

Cihaz astro ismiyle ortaya çıktı, ancak açıkça Motorola One Fusion olarak etiketlendi. 1600×720 piksel HD+ çözünürlüğe sahip fakat ekran boyutundan bahsedilmedi, daha önce sızdırılan haberlerde su damlası ekran çentiği ile 6,5 inç olacağı bilgisini vermiştik. One Fusion ayrıca 4GB RAM ile Qualcomm Snapdragon 710 işlemci seti ile güçlendirilmiş durumda. Telefon ayrıca Android 10 işletim sistemiyle kutudan çıkacak.

Önceki Motorola One Fusion haberlerinde, 64GB ve 128GB depolama seçeneklerinin yanı sıra 6GB RAM versiyonlarının olması ipucu içeriyordu. Kapağın altında 5000 mAh batarya olacak. Samsung’un 5MP, 8MP ve 2MP kamera sensörleriyle birleştirilen ana arka kamera olarak 48MP ISOCELL Bright GM1 olacak. Ön tarafta, cihazda 8MP kamera bulunacak. One Fusion Brezilya, Latin Amerika ve birçok Asya ülkesine siyah ve mavi renklerde gelecek.

Kaynak: 91Mobiles

By Cüneyt

Kitap okumayı çok seven, internet dünyasına hapsolmuş, sıkıcı günlerinde doğa yürüyüşlerine katılmayı hobi edinmiş biriyim. Kamp hayatını çok severim. Sıcak kahvem ve çadırım olduktan sonra her alanda kalabilir ve internet hayatımı sürdürebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir